سه شنبه, 09 17th

آخرین بروز رسانی 06:22:58 AM

آزمون اعطای مدرک به داوران مسابقات قرآن 24 مهر ماه برگزار می شود

مدير آموزش سازمان دارالقرآن الكريم گفت: آزمون اعطای مدرک تخصصی به داوران مسابقات قرآن کریم 24 مهر در ادارات کل تبلیغات اسلامی استانها برگزار می شود. 

به گزارش روابط عمومی سازمان دارالقرآن الکریم، "محمد ضرغام" خاطرنشان کرد: این آزمون در دارالقرآن های ادارات کل تبلیغات اسلامی استان ها به طور همزمان برگزار می شود.
وی افزود: در مراحل مقدماتی این آزمون هفتصد داوطلب از سراسر کشور حضور داشتند که از این تعداد در آزمون روز شانزدهم مرداد ماه سال جاری، 245 شرکت کننده با قبولی در آزمون به مرحله سنجش پایانی راه یافتند.
وی با اشاره به برگزاری آزمون اعطای مدرک به داوران مسابقات قرآن کریم در تاریخ 24 مهر ماه افزود: در آزمون پایانی نیز 129 شرکت کننده آقا و 116 شرکت کننده خانم حضور خواهند داشت.
ضرغام خاطر نشان کرد: این افراد که در دوره های مقدماتی موفق به کسب حد نصاب نمره شده اند، از تاریخ بیست و ششم شهریور ماه لغایت سوم مهر ماه سال جاری، فرصت دارند تا از طریق سایت تلاوت برای حضور در مرحله پایانی آزمون ثبت نام و فرم های داوری و آیین نامه های مربوطه را دریافت کنند.
مدير آموزش سازمان دارالقرآن الكريم تاکید کرد: شرکت کنندگان باید در فرصت باقی مانده آیین نامه ها، لوح های فشرده آموزشی و کارورزی های مربوطه را مطالعه کرده و با آمادگی بهتر در سنجش پایانی حضور یابند. 
به گفته ضرغام، در مرحله سنجش پایانی آزمون، هر یک از شرکت کنندگان با توجه به رشته ای که قبول شده اند، به داوری تلاوت های در نظر گرفته شده پرداخته و در صورت کسب نمره قبولی، گواهینامه داوری مسابقات قرآن کریم، به آنان اعطاء می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

شما اینجا هستید: خانه اخبار اخبار قرآنی آزمون اعطای مدرک به داوران مسابقات قرآن 24 مهر ماه برگزار می شود